Vižlų rudeniniai bandymų rezultatai 2016-09-24

Vižlų rudeniniai bandymai 2016-09-24

2016m. rugsėjo 24-25 dienomis įvyko rudeniniai vižlų lauko bandymai.
Buvo labai palankios oro sąlygos, bandymų vietovėje daug tinkamų žemės ir vandens plotų. Ankstyvą saulėtą rytą rinkosi dalyviai su savo geriausiais kompanionais augintiniais. Pastaruoju metu daugėja medžiotojų, kultivuojančių senąją istorinę medžioklę su šunimis, juolab nenumaldomai artėja metai, kuomet ir Lietuvoje medžioklėse galės dalyvauti tik darbinius bandymus išlaikę ir diplomą gavę šunys. KADD jau šešti metai organizuoja bandymus. Gera žinoti kad vis daugėja entuziastų mokinančių šunis medžioklės įgudžių.

2016m. ruksėjo 24-25 dienomis įvyko vižlų rudeniniai lauko bandymai. Buvo labai palankios oro sąlygos, bandymų vietovėje daug tinkamų žemės ir vandens plotų. Ankstyvą saulėtą rytą rinkosi dalyviai su savo geriausiais kompanionais augintiniais. Tąkart, sulaikęs kvapą, galėjai stebėti akimirką...kiek nerimastingi šeiminkai ir tiesiog netveriantys savo kailyje šunys, nebiliai klausiantys-na kada jau galėsim ‚dirbti‘? 
Viso registruota buvo 15 šunų.

Teisėjavo: didžiajame lauke – tarptautinės kategorijos teisėjaTatjana Cirkina, nacionalinės kategorijos teisėjas Sigitas Aleksa, mažajame lauke - nacionalinės kategorijos teisėjas Egidijus Sakalauskas ir vandenyje atliekamus pratimus vertino – nacionalinės kategorijos teisėjas Marius Vasiliauskas.

Geriausiai pasirodė II laipsnio diplomą ir pirmąją vietą užėmė Bobas iš Liepalotų savininkas Alfredas Rakauskas, III laipsnio diplomą ir antrąją vietą užėmė Cezar savininkas Algimantas Jankauskas, III laipsnio diplomą ir trečiąją vietą užėmė Burtė iš Antakalnio savininkas Tomas Kaučikas. Dalyviai buvo įvertinti diplomais, apdovanoti UAB „Terra Animalis“ rėmėjų dovanomis. Rezultatų suvedimas, o vėliau ir jų aptarimas draugiškoje aplinkoje vyko puikioje nuostabaus gamtos grožio apsuptoje sodyboje kur dalyvių laukė karšta šiupininė bei dar karštesnė pirtelė.

Tikimės renginys visiems patiko, juk nėra abejonių kad lauko bandymai puikus būdas mokyti šunis, stiprinti įgūdžius, geras bendras laiko leidimas. O kur kalnai, ten nuokalnės...svarbiausia abipusis kontaktas, noras ir meilė!, kitamet bus nauji laimėjimai!, labai lauksime sekančiuose bandymuose.
Norime padėkoti visiems dalyviams, teisėjams ir rėmėjams UAB „Terra Animalis“!!!, kiekvienam iš jų spaudžiame ranką ir sakome nuoširdų Ačiū!!!

Atskiras dėkui už nuostabų fotoreportažą: Dianai Pipcevičiūtei, Tatjanai Cirkinai.

Vižlų rudeniniai bandymų - Galerija