Apie mus


Kinologų Asociacija "DEUTSCH - DRAHTHAAR" (KADD) įkurta 2009 metais. FCI standartai, Pasaulinės sąjungos "DEUTSCH - DRAHTHAAR" (WV-DD) Vokietijoje reikalavimai DD veisimui, - tapo naujosios asociacijos veiklos Lietuvoje pagrindu. Pasaulinės organizacijos WV-DD šūkis: "Nuo darbinių savybių prie tipo" (Durh Leistung zum Typ).

Kinologų asociacija "DEUTSCH - DRAHTHAAR" yra tikroji Pasaulinės bendrijos WV-DD narė ir bendradarbiauja su centrine būstine Vokietijoje bei kitomis užsienio organizacijomis. KADD taip pat yra LKD, FCI narė.

Asociacija atlieka selekcijos bandymus, kurių tikslas yra jauno šuns natūralių (įgimtų) darbo savybių nustatymas, atsižvelgiant į šuns panaudojimą ir tinkamumą medžioklėje. Selekciniai bandymai taip pat yra skirti nustatyti šunų tinkamumą veisimui, atrankai ir veisliniams palikuonims įvertinti. Bandymai vyksta pagal Oficialias Taisykles ir Tarptautinių lauko bandymų Nuostatas.

Mūsų svetainėje Jūs galėsite susipažinti su medžiokline šunų veisle DEUTSCH - DRAHTHAAR, sužinoti apie Asociacijos nuveiktus ir planuojamus darbus, renginius, gauti patarimų, susipažinti su klubo narių auginamais dratharais. Mes padėsime Jums įsigyti DD veislės šuniuką ir išauginti iš jo tikrą medžiotoją.

Asociacijos įstatai: kadd-istatai.pdf

Kinologų Asociacijos "DEUTSCH - DRAHTHAAR" tikslai:

  • – Seminarų rengimas, visuomenės švietimas apie veislę, jos paskirtį, panaudojimą;
  • – Lauko bandymų ir klubinių veislės parodų organizavimas;
  • – Šunų dresūros organizavimas;
  • – Visapusiškos konsultacijos veisimo, šuniuko įsigijimo Lietuvoje (ir už jos ribų) klausimais;
  • – Klubinių medžioklių organizavimas, kultūringos medžioklės su Deutsch Drahthaar veislės šunimis skatinimas;
  • – Literatūros, susijusios su veisle, rinkimas ir platinimas.