Rezultatai VJP 2016-04-23

KADD-2016-04-23-Nr3

2016 m. balandžio 23 dieną Kinologų asociacija „Deutsch Drathaar“ (KADD) surengė jaunų šunų bandymus (VJP), šį kartą vertinimai atlikti naudojantis vokiškomis taisyklėmis. Bandymų metu buvo patikrintos šunų, iki 24 mėn. amžiaus, įgimtos savybės bei patikrintas dantų sakantis.

Teisėjavo :
Tarptautinės kategorijos teisėjai Tatjana Cirkina, Jevgenij Cirkin, Nacionalinės kategorijos teisėjas Sigitas Aleksa bei svečias iš Rusijos Aleksej Soldatov (Rusijos dratharų asociacijos prezidentas).

Dalyvavo:
7 Vokiečių kurtsharai; 5 Vokiečių dratharai; 1 Vengrų vižlas; 1 Airių seteris.
Prasidėjus bandymams, dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirmoji grupė atliko užduotis „Didžiajame„ lauke, kur buvo tikrinama reakcija į šūvio garsą, paieška, kontaktas su vedliu, uoslės patikimumas ir tilktis, o antroji – „Mažajame“ lauke, čia šunys turėjo pademonstruoti sekimą triušio pėdsakais.

Oro sąlygos buvo palankios: šeimininkus lepino saulė, o jų augintiniams buvo palankus vėjas ir optimali oro temperatūra. Sekimą pėdsakais, atsižvelgiant į tai, kad buvo naudojamas triušis, o ne natūralūs zuikio pėdsakai, vertimo maksimaliai 10 balų, o paiešką, uoslę, tilktį ir kontaktą su vedliu – 11 balų skalėje, tiesa galimas ir 12 balų įvertinimas, bet čia šuo turėjo ypatingai pasižymėti ir ryškiai išsiskirti iš likusių dalyvių.

Rezultatai:
Vieta Šuns vardas Šeimininkas Diplomas Balų suma
1. Nancy v.d. Hasensiedlung Tomas Taujinskas I° 74
2. Lora iš Antakalnio Dainius Kirvelaitis I° 73
3. Frida de Best Vytautas Stepšys I° 73
4. Exito Bueno UPĖ Andrius Šapoka I° 71
5. Comix Keiviento Artūras Misailovas I° 69
6. Du Solei UPĖ Vilius Rulevičius II° 68
7. Venus Zodmali Dovilė Žalnierukynaitė II° 68
8. Exito Belleza UPĖ Viktorija Macijauskaitė II° 60
9. Malomkozi LARA Viktorija Macijauskaitė III° 62
10. Nika vom Honeverg Julius Reksnys III° 61
11. Halston Caps Lock Simona Bernatavičiūtė III° 60
12. Bliuzas Entuziastas Laurynas Zeimys III° 55
13. Bond Aleksandr Shkulov III° 53
14. Malonkozi Luxsor Miglė Narbutaitė Nedalyvavo

Teisėjai pasidžiaugė aukštais bandymų rezultatais ir palinkėjo visiems vedliams ir jų augintiniams sėkmės ruošiantis rudeniniams bandymams. Po bandymų visi dalyviai galėjo pasivaišinti medžiokline sriuba, kurią čia pat išvirė KADD kolektyvas.

Rezultatai VJP 2016-04-23 - Galerija