Pavasariniai jaunų vižlų bandymu rezultatai 2015-04-26

Pavasariniai jaunų vižlų bandymu rezultatai 2015-04-26

2015 balandžio 26 dieną, jau ketvirtus metus iš eilės, paukštinių šunų mylėtojai susirinko į pavasarinius jaunų vižlų bandymus, kurie tradiciškai rengiami Trakų rajone prie Epušės ežero. Bandymų organizatoriai - Kinologų asociacijos „Deutsch – Drahthaar“ (KADD).

Teisėjavo: Tarptautinės kategorijos teisėjai – Tatjana ir Jevgenijus Cirkinai bei Nacionalinės kategorijos teisėjas – Sigitas Aleksa.

Šiais metais išbandyti savo augintinius atvyko gausus būrys dalyvių. Bandymams buvo pasirengę keturi Vokiečių dratharai, trys Vokiečių kurcharai ir vienas Vengrų vižlas.

Bandymai prasidėjo labai svarbia užduotimi – reakcijos į šūvį patikrinimo, tik sėkmingai atlikus šią užduotį šunys galėjo atlikti kitas užduotis, su šia užduotimi susidorojo visi dalyviai. Po šio testo dalyviai buvo nukreipti į Didįjį (teisėjai Tatjana ir Jevgenijus Cirkinai) ir Mažąjį (teisėjas Sigitas Aleksa) laukus. Didžiajame lauke jauni šunys turėjo pademonstruoti viršutinę uoslę, paiešką šaudykle, paieškos greitį ir tilktį, be to buvo vertinamas ir kontaktas su vedliu. Čia nepralenkiamas buvo Vokiečių kurcharas Du Solei Upė (šeim. Vilius Rulevičius), antras pagal įvertinimą buvo Hagen Theogonia Black (šeim. Jolanta Bagdonaitė) ir trečioje vietoje liko Vokiečių dratharas – Cesar Darbinis Dratas (šeim. Algimantas Jankauskas). Tačiau Cezar Darbinis Dratas pademonstravo geriausią uoslę Mažajame lauke, kuriame šunys turėjo naudodamiesi nosimi surasti paslėptą grobį. Po daug jėgų pareikalavusių užduočių šunys privalėjo pademonstruoti norą dirbti vandenyje, tačiau tik pusė šunų noriai lindo į šaltoką ežero vandenį, čia išsiskyrė du dratharai – Cesar Darbinis Dartas (šeim. Algimantas Jankauskas) ir Cargo Darbinis Dartas (šeim. Aidas Jankauskas), bei du kurcharai - Du Solei Upė ( (šeim. Vilius Rulevičius) ir Halson Cinamon (šeim. Egidija Vėbraitė). Bendroje įskaitoje pirmą vietą užėmė, bei įvertintas Iº diplomu Vokiečių kucharas - Du Solei Upė (šeim. Vilius Rulevičius), surinktų balų suma – 102. Antras liko Vokiečių dratharas Cesar Darbinis Dratas (šeim. Algimantas Jankauskas), surinko 96 balus ir taip pat įvertintas Iº diplomu, trečią ir ketvirtą vietą pasidalino, įvertinti IIIº diplomais, bei surinko po 84 balus, dratharai - Celli Darbinis Dratas (3 vieta) (šeim. Vilius Petrauskas) ir Cargo Darbinis Dratas (4 vieta) (šeim. Aidas Jakubauskas).

Po apdovanojimų visų dalyvių laukė tradicija tapusi medžioklinė sriuba (šiurpa).
Kinologų asociacijos „Deutsch – Drahthaar“ (KADD) kolektyvas linki sėkmės ruošiant savo augintinius kitiems lauko bandymams ir tikisi, kad ir ateityje noriai dalyvausite KADD renginiuose.
IKI susitikimo !!!

Rezultatai VJP 2016-04-23 - Galerija