KADD parodos rezultatai 2015-05-31

KADD parodos rezultatai 2015-05-31

Siekiant išaiškinti gražiausius 2015 metų dratharus, 2015 m. gegužės 31 dieną netoli Senųjų Trakų, kinologų asociacija „Deutsch Drathaar“ surengė klubinę dratharų veislės parodą. Šunų eksterjerą ringe vertint patikėta Tarptautinės kategorijos teisėjui Viktorui Avtuško.

Jaunimo klasėje (Junior class) įvertintas puikiai ir klubo jaunimo nugalėtoju (KL JN) tapo dratharas Cargo Darbinis Dratas (šeim. A. Jakubauskas).
Čempionų klasės atstovas Artas Darbinis Dratas (šeim. L. Šiaulys) įvertintas puikiai ir suteiktas titulas LT CAC (kandidatas į Lietuvos čempionus).

Taip pat puikiai įvertintas ir kitas dratharų veislės atstovas – Best Darbinis Dratas (šeim. T. Taujinskas), kuris tarp patinų išrinktas geriausiu (titulas BOS) bei įvertintas titulais KL N (klubo nugalėtojas) ir LT CAC.
Iš kalių gražiausia išrinkta Dixi vom Sonnerbach (šeim. A. Šaikus). Įvertinta puikiai ir suteikti titulai LT CAC, KL N bei BOB (geriausias veislės atstovas). Antra liko čempionų klasės atstovė Beta Darbinis Dratas (šeim. I. Kurkin), suteiktas LT CAC titulas ir taip pat įvertinta puikiai.

2015 metų klubinės parodos nugalėtoja tapo Dixi vom Sonnerbach, antras liko Best Darbinis Dratas ir trečią vietą užėmė Cargo Darbinis Dratas.
Aportavimo ir paklusnumo konkurse nepralenkiama buvo Beta Darbinis Dratas, kuri be didelio vargo aportavo net 10 kilogramų sveriantį aportą, nors tarpe dalyvių ji buvo pati mažiausia. Tai gi dar kartą įrodyta tiesa, kad svarbu ne ūgis, o...
Po smagių varžytuvių visų dalyvių ir svečių laukė, ant laužo išvirta sriuba iš žvėrienos, dar kitaip medžiotojų vadinama „Šiurpa“. Už šį gardų patiekalą buvo atsakingas Sigitas Aleksa, už ką jam ir dėkojame... Iki kitų susitikimų mieli kolegos kituose KADD renginiuose.

KADD parodos rezultatai - Galerija