KADD Seminaras 2015 03 15

KADD Seminaras 2015-03-15 Nr13

2015 metų kovo 15 dieną Vilniuje, Lietuvos kinologų draugijoje, buvo surengtas seminaras tema: „Medžioklinė šunų veislė Deutsch Drathhar.Medžioklė su Deutsch Drathhar ir mokymas“.

Seminarą organizavo kinologų asociacija Deutsch Drathaar (KADD). Seminaro tikslas – supažindinti su vokiečių dratharų veisle, jos istorija, panaudojimo medžioklėje galimybėmis bei taisyklingu šuns paruošimu lauko bandymams. Džiugina, kad kultūringa medžiokle domisi vis daugiau jaunų medžiotojų, vieni iš jų jau ruošia savo augintinius medžioklei, o kiti dar tik planuoja įsigyti medžioklės partnerį. Seminarą vedė labai patyrę šunų augintojai – kinologai, tai KADD klubo prezidentas Jevgenij Cirkin (Tarptautinės kategorijos teisėjas), bei klubo viceprezidentas Sigitas Aleksa (Nacionalinės kategorijos teisėjas).

Kaip ir kirekviename seminare visus labiausiai domino praktinė dalis, kurioje sulaukėme nemažai praktinių klausimų iš dalyvių, kurie jau dresuoja šunis. Atsakymai ir praktiniai patarimai sudomino ir tuos, kurie dar tik ateityje bandys ruošti medžioklinius šunis lauko bandymams bei praktinei medžioklei. Seminarui skirtas laikas prabėgo labai greitai ir net nepajutome kaip atėjo metas atsisveikinti su dalyviais. Išsiskirstėme pakilios nuotaikos ir laimingi, tikimės, kad nuoširdūs mūsų patarimai padės paruošti puikius pagalbininkus medžioklėse.