Pradedame registraciją į rudeniniai (HZP) paukštinių šunų bandymus kurie vyks 2023 rugsėjo mėn. 30 dieną!

Bandymai HZP 2023

2023 m. Kinologų asociacija „Deutsch – Drahhaar“ laukia dalyvių rudeniniose pauukštinių šunų HZP lauko bandymuose 2023 metų rugsėjo mėn. 30 dieną.

Registracija įpusėjo !

Esant klausimų galima kreiptis pas Drahthaar komandą
tel. +370 688 22525, el. paštu info@drahthaar.lt

Registracijos anketa - parsisiųsti

Bandymų vieta

Susirinkimo vieta Zūbiškės, Kaišiadorių raj. Tikslios bandymų vietos bus paskelbtos vėliau

Dalyviai gali rinktis iš vakaro: pernakvoti netoliese esančiose sodybose laikantis šūnų vedžiojimo taisyklėms ne medžioklės plotuose.

Preliminarus lauko bandymų planas

2023 m. rugsėjo mėn. 30 d. (šeštadienis)
- 8.30 val. dalyvių registracija;
- 9–18 val. lauko bandymai
- 12-13 val. užkandžiai;
- Toliau programoje vakaronė, kurios metu aptarsime lauko bandymų eigą, virsime medžioklinę šiurpą. Atsivežkime kiekvienas naminio maisto ir kitų priedų tokiu principu – tiek, kad užtektų sau ir draugui.

Bandymų taisyklės

Bandymuose gali dalyvauti VII FCI grupės šunis, ne jaunesni nei 6 mėn. amžiaus. Šiuos bandymus reglamentuoja KADD Rudeninių vižlų bandymų taisyklės parsisiųsti taisykles.

Registracija ir dalyvio mokestis

Registruojantis į šiuos bandymus yra būtina užpildyti registracijos anketą, pateikti kilmės dokumentų kopiją, dalyvio mokesčio pavedimo kopiją ir LKD galiojančio pažymėjimo kopiją.
Dalyvio mokestis:
- Kinologų draugijos Deutsch-Drahthaar nariams – 55 eur;
- Visų kitų Lietuvos kinologų draugijų ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijų nariams bei ne Lietuvos kinologų draugijų nariams – 75 eur;

Dalyvio mokestį prašome pervesti į Kinologų asociacijos „Deutsch – Drahhaar“, a/s LT37 7044 0001 4562 2140, esančią AB banke „SEB bankas“.

Registracijos mokestis grąžinamas tik neįvykus bandymams arba žuvus šuniui. Kitais atvejais registracijos mokestis negrąžinamas. Šunų registracija nekeičiama ir neanuliuojama.
Bandymuose gali dalyvauti tik skiepyti šunys. Su savimi prašome turėti veterinarinį pasą su skiepų atžymomis.