Rudieninių vižlų bandymų rezultatai 2014-09-27

Rudieninių vižlų bandymų rezultatai 2014-09-27

2014 m. rugsėjo 27 d. įvyko jau ketvirtieji kinologų asociacijos „ Deutsch-Drahthaarr“ (KADD) rudeniniai lauko bandymai. Oro sąlygos bandymams buvo puikios, švietė saulė bei pūtė vidutinio stiprumo vėjas. Didžiajam laukui plotas buvo parinktas su aukštesne žoline augmenija ir neaukštais krūmeliais, kad būtų geresnės sąlygos pasislėpti fazanams. Mažajam laukui – didelė lengvai banguota ganykla su žema žole. Vandens rungtis vyko vidutiniškai apaugusiame nendrėmis bei kitais vandens augalais tvenkinyje su dideliais atviro vandens plotais, todėl šunys galėjo pademonstruoti anties persekiojimą ne tik vandens augmenijoje, bet ir atvirame vandenyje.

Dalyviai pagal ištrauktų numerių eilę buvo suskirstyti į tris grupes. Teisėjavo: didžiajame lauke – tarptautinės kategorijos teisėjas Jevgenij Cirkin, nacionalinės kategorijos teisėjas Marijus Vasiliauskas, mažajame lauke - tarptautinės kategorijos teisėja Tatjana Cirkina ir vandenyje atliekamus pratimus vertino – nacionalinės kategorijos teisėjas Sigitas Aleksa. Dalyviams taip pat sekėsi puikiai ir tik du dalyviai buvo įvertinti be diplomo.

Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą užėmė Eiko II v.d. Dachswiese savininkas Vytautas Paulauskas, antrąją vietą užėmė Bobas iš Liepalotų savininkas Alfredas Rakauskas, trečiają vietą užėmė Laima moon Eyes savininkas Ritvars Andzans. Dalyviai buvo įvertinti diplomais, apdovanoti rėmėjų dovanomis. Rezultatų suvedimas, o vėliau ir jų aptarimas draugiškoje aplinkoje vyko puikioje nuostabaus gamtos grožio apsuptoje sodyboje kur dalyvių laukė karšta šiupininė bei dar karštesnė pirtelė. Tikimės renginys visiems patiko ir visų lauksime sekančiuose bandymuose.

Rudieninių vižlų bandymų rezultatai - Galerija