Rudeniniai vižlų lauko bandymai, vyks 2016-09-24

Bandymai 2016-09-24

2016m. Kinologų asociacija „Deutsch – Drahhaar“ skelbia išankstinę registraciją į rudeninius vižlų lauko bandymus, vyksiančius 2016 m. rugsėjo mėn. 24/25 d.

Dalyvių registracija tęsiasi iki 2016 m. rugsėjo mėn. 22 d

BANDYMŲ VIETA, TVARKARAŠTIS

Bandymų vieta:
Bandymai vyks Trakų rajone, nuostabiose Varnikų miško apylinkėse. Bandymų centras įsikurs atokiame gamtos prieglobstyje prie Skaisčio ežero. Ant ežero kranto esančioje kaimo turizmo sodyboje yra sudarytos puikios sąlygos bandymuose dalyvauti visai šeimai – nenuobodžiaus nei vaikai, nei draugai, nei varžybų sirgaliai – Jūsų laukia galimybė ne tik stebėti bandymus, bet ir pajodinėti žirgais, paplaukioti valtimi, burlente ar jachta, yra parengti vandens dviračiai, lankai šaudymui, šautuvas tirui. Sodybą supančioje botaninio-zoologinio draustinio girioje auga žemuoges, mėlynės, voveraitės, kelmučiai... Šalia esantis ežeras pilnas ungurių, lynų ir kuojų. Sodyboje suteikiama galimybė pernakvoti komfortabiliomis sąlygomis.

Jeigu pageidaujate kažkurių iš aukščiau išvardintų pramogų, informuokite iš anksto. Su sodybos šeimininkais suderinsime finansines sąlygas.

Koordinatės vykstantiems su navigacija: N54°39.681‘; E24°59.124‘

Preliminarus lauko bandymų planas:
2016 m. rugsėjo mėn. 24 d. (šeštadienis)
- 8 val. dalyvių registracija;
- 9 – 18 val. lauko bandymai (~12-13 val. dalyviai vaišinami užkandžiais);
- Toliau programoje vakaronė, kurios metu aptarsime lauko bandymų eigą, virsime medžioklinę šiurpą. Norintys galės eiti į pirtį. Norintys ilgiau pavakaroti galės pernakvoti ir namo grįžti sekmadienį. (Atsivežkime kiekvienas naminio maisto ir kitų priedų tokiu principu – tiek, kad užtektų sau ir draugui ).
2016 m. rugsėjo mėn. 25 d. (sekmadienis)
- 8 val. Naujų dalyvių registracija;
- 9 – 18 val. lauko bandymai (~12-13 val. dalyviai vaišinami užkandžiais);

KONTAKTAI

Iškilus klausimams maloniai prašome kreiptis Gediminas Dainys
tel. +370 68427687,
arba el. paštu info@drahthaar.lt

BANDYMŲ TAISYKLĖS

Bandymuose gali dalyvauti VII FCI grupės šunis.

DALYVIO REGISTRACIJOS MOKESTIS

Registruojantis į šiuos bandymus būtina užpildyti registracijos anketą (dėl anketos kreiptis info@drahthaar.lt), pateikti kilmės dokumentų kopiją ir dalyvio mokesčio pavedimo kopiją. Dalyvio mokestis:
- Lietuvos kinologų draugijos ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos nariams – 50 eur;
- Ne Lietuvos kinologų draugijos ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos nariams – 60 eur.

Dalyvio mokestį prašome pervesti į Kinologų asociacijos „Deutsch – Drahhaar“, a/s LT37 7044 0001 4562 2140, esančią AB banke „SEB bankas“.

Registruojantis prašome nurodyti atvyksiančių žmonių skaičių ir ar reikės nakvynės (nakvynės kaina vienam žmogui tik 10 eur).

Registracijos mokestis grąžinamas tik neįvykus bandymams arba žuvus šuniui. Kitais atvejais registracijos mokestis negrąžinamas. Šunų registracija nekeičiama ir neanuliuojama.
Bandymuose gali dalyvauti tik skiepyti šunys. Su savimi prašome turėti veterinarinį pasą su skiepų atžymomis.